آغاز ثبت نام صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان - مجله خبری اینترنتی شهر نرجه
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مجله خبری اینترنتی شهر نرجه

مجله خبری اینترنتی شهر نرجه

آغاز ثبت نام صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان

در راستای تامین امنیت شغلی کشاورزان و برخورداری از حق بیمه های اجتماعی حق قانونی آنها می باشد ،‌ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر اقدام به ثبت نام بیمه کشاورزان غیرساکن در روستاها نموده است .

در راستای تامین امنیت شغلی کشاورزان که درصف مقدم تولید نیاز غذایی کشور قرار داشته و بار اصلی خودکفایی در محصولات کشاورزی را بر عهده دارند و برخورداری از حق بیمه های اجتماعی حق قانونی آنها می باشد ،‌ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر پس از اجرای عضویت روستاییان و عشایر دراین صندوق اکنون اقدام به ثبت نام بیمه کشاورزان غیرساکن در روستاها را آغاز نموده است .

کریمخانی مدیرعامل شرکت تعاونی رازی نرجه  با بیان اینکه در حال حاضر کشاورزان ساکن شهرها نیز می توانند از خدمات بیمه ای تامین اجتماعی برخوردار شوند گفت : کشاورزان ساکن در شهر نرجه برای عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،‌ روستاییان و عشایر و ثبت نام بیمه لازم است به دفتر شرکت تعاونی شهر واقع در ساختمان شهرداری نرجه مراجعه نمایند.

دریافت مستمری بازنشستگی ، مستمری از کارافتادگی کلی و مستمری بازماندگان متوفی را از مزایای عضویت در این صندوق است که تمامی روستاییان و کشاورزان غیرساکن در روستا که بالای 18 سال سن دارند می توانند تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گیرند .

در ضمن مدارک لازم برای ثبت نام بیمه شامل اصل وکپی کارت ملی ،‌اصل شناسنامه وچهار قطعه عکس پرسنلی می باشد .


برچسب‌ها: نرجه، بیمه کشاورزی
تاریخ ارسال: 17 شهریور 1393 ساعت 18:51 | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد